محصولی که با برند پارس خزر و سایا به خانه های شما راه پیدا می کند، حاصل فعالیت و همکاری شرکت های متعددی است که زنجیره تامین شرکت را فراهم می آورند.

شرکت پارس خزر به منظور تکمیل فعالیت های خود از خدمات چندین شرکت همبسته استفاده می کند. از شرکت سرمایه گذاری و مادر گرفته تا تولید کنندگان قطعات مختلف محصول در این زنجیره حضور دارند.

شرکت سرمایه گذاری پارس توشه (سهامی عام)

این شرکت در سال 1357 تاسیس شد و در حال حاضر 20 شرکت تولیدی و بازرگانی را تحت پوشش خود دارد. گرایش کلی شرکت، هدایت سرمایه ها به سمت فعالیتهای صنعتی است و عمدتا در صنایع لوازم خانگی، لامپ و روشنایی، شیمی و پتروشیمی، بازرگانی و خدماتی و برق سرمایه گذاری نموده است.

 

شرکت لامپ پارس شهاب

شرکت لامپ پارس شهاب با تولید انواع لامپ ها در گروه محصولات کم مصرف، LED، فلورسنت، FPL، روشنایی و لامپ های تخلیه گازی با برندهای پارس، پارس خزر و زمرد فعالیت مستمر دارد و به منظور پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان نیز عرضه تولیدات شرکت از کانال های توزیع متعدد (شرکت های پخش سراسری و نمایندگی ها) در بازار های داخلی و خارجی انجام می پذیرد.

 

شرکت بین المللی نور توشه

شرکت بین المللی نور توشه در راستای جلب و حمایت سرمایه های خارجی مصوب 1334 ، در سال 1378 با سرمایه اولیه یک میلیارد ریال در تهران تاسیس گردید. محل کارخانه در شهر صنعتی کاوه ، شهرستان ساوه در زمینی به مساحت 11500 متر مربع واقع شده است. در مرحله اول ، کارخانه در زمینی به مساحت 4200 متر مربع با سرمایه گذاری ثابت ، حدود 14 میلیارد ریال در سال 1381 احداث و آغاز به بهره برداری رسمی نمود. موضوع اصلی فعالیت شرکت نورتوشه ساخت انواع محصولات خانگی الکتریکی و الکترونیکی و قطعات و مطعلقات آن در ایران با نام تجاری " سایا " میباشد. بطور کلی این شرکت اقدام به کلیه عملیات صنعتی و تولیدی و یا ساخت محصولات فوق و فروش آنها و سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در آنها، بطور مستقیم و یا غیر مستقیم که در اجرای موضوع فعالیت شرکت لازم باشد، مینماید.

 

شرکت صنعتی پارس زرآسا

اولین و یکی از مهمترین قطب های پردازش ایده های نو در زمینه طراحی صنعتی محصولات لوازم خانگی (از ایده تا محصول)، تامین کننده و تولید کننده بخشی از لوازم خانگی پارس خزر

 

شرکت بازرگانی پارس شید (سهامی خاص)

این شرکت انجام خدمات انبارداری، توزیع و خدمات پس از فروش پارس خزر را بعهده دارد. شرکت بازرگانی پارس شید با 430 نمایندگی در گستره ایران یکی از بزرگترین عرضه کنندگان خدمات پس از فروش لوازم خانگی کوچک در ایران است.

 

شرکت خزر پلاستیک

یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع قطعات تزریقی پلاستیکی برای صنایع لوازم خانگی، قطعات پیچیده مهندسی و خودروسازی

 

شرکت خزر کوشا

تامین کننده برد و قطعات الکترونیکی و الکتریکی

 

شرکت الکتروموتور سازی خزرسنتیک

تولید کننده الکتروموتور

 

شرکت پارس خزر نقره

تامین کننده الکترو موتور

 

شرکت پخش پارس خزر

توزیع و فروش کالا از طریق برنامه ریزی، تنظیم و انتخاب روش مناسب