محصولی که با برند پارس خزر و سایا به خانه های شما راه پیدا می کند، حاصل فعالیت و همکاری شرکت های متعددی است که زنجیره تامین شرکت را فراهم می آورند.

شرکت پارس خزر به منظور تکمیل فعالیت های خود از خدمات چندین شرکت همبسته استفاده می کند. از شرکت سرمایه گذاری و مادر گرفته تا تولید کنندگان قطعات مختلف محصول در این زنجیره حضور دارند.

شركت سرمايه گذاري پارس توشه (سهامی عام)

اين شركت در سال 1357 تاسيس شد و در حال حاضر 20 شركت توليدي و بازرگاني را تحت پوشش خود دارد. گرايش كلي شركت، هدايت سرمايه ها به سمت فعاليتهاي صنعتي است و عمدتا در صنایع لوازم خانگي، لامپ و روشنايي، شيمي و پتروشيمي، بازرگاني و خدماتي و برق سرمایه گذاری نموده است.

 

شركت لامپ پارس شهاب

شرکت لامپ پارس شهاب با توليد انواع لامپ ها در گروه محصولات كم مصرف، LED، فلورسنت، FPL، روشنايي و لامپ هاي تخليه گازي با برندهاي پارس، پارس خزر و زمرد فعاليت مستمر دارد و به منظور پاسخگويي به نياز مصرف كنندگان نيز عرضه توليدات شركت از كانال هاي توزيع متعدد (شركت هاي پخش سراسري و نمايندگي ها) در بازار هاي داخلي و خارجي انجام مي پذيرد.

 

شركت بین المللی نور توشه

شركت بین المللی نور توشه در راستاي جلب و حمایت سرمایه های خارجی مصوب 1334 ، در سال 1378 با سرمايه اولیه یک میلیارد ريال در تهران تاسيس گرديد. محل کارخانه در شهر صنعتی کاوه ، شهرستان ساوه در زمینی به مساحت 11500 متر مربع واقع شده است. در مرحله اول ، کارخانه در زمینی به مساحت 4200 متر مربع با سرمایه گذاری ثابت ، حدود 14 میلیارد ریال در سال 1381 احداث و آغاز به بهره برداری رسمی نمود. موضوع اصلی فعالیت شرکت نورتوشه ساخت انواع محصولات خانگی الکتریکی و الکترونیکی و قطعات و مطعلقات آن در ایران با نام تجاری " سایا " میباشد. بطور کلی این شرکت اقدام به کلیه عملیات صنعتی و تولیدی و یا ساخت محصولات فوق و فروش آنها و سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در آنها، بطور مستقیم و یا غیر مستقیم که در اجرای موضوع فعالیت شرکت لازم باشد، مینماید.

 

شركت صنعتی پارس زرآسا

اولین و یکی از مهمترین قطب های پردازش ایده های نو در زمینه طراحی صنعتی محصولات لوازم خانگی (از ایده تا محصول)، تامين كننده و توليد کننده بخشی از لوازم خانگي پارس خزر

 

شرکت بازرگانی پارس شید (سهامی خاص)

این شرکت انجام خدمات انبارداری، توزیع و خدمات پس از فروش پارس خزر را بعهده دارد. شركت بازرگانی پارس شيد با 430 نمايندگی در گستره ايران يكی از بزرگترين عرضه كنندگان خدمات پس از فروش لوازم خانگی كوچك در ايران است.

 

شرکت خزر پلاستیک

یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع قطعات تزریقی پلاستیکی برای صنایع لوازم خانگی، قطعات پیچیده مهندسی و خودروسازی

 

شرکت خزر کوشا

تامين كننده برد و قطعات الكترونيكي و الكتريكي

 

شركت الكتروموتور سازي خزرسنتيك

توليد كننده الكتروموتور

 

شركت پارس خزر نقره

تامين كننده الكترو موتور

 

شركت پخش پارس خزر

توزیع و فروش کالا از طریق برنامه ریزی، تنظیم و انتخاب روش مناسب